Zootropolis Filminin Seslendirme Ekibine Cem Yılmaz’da Katıldı

Ünlü sanatçı Cem Yılmaz Walt Disney’in 10 Haziran’da gösterime sokacağı yeni animasyon filmi Zootropolis‘in seslendirme ekibine katıldı. Ülkemizde Zootropolis: Hayvanlar Şehri adıyla gösterime girecek filmde Cem Yılmaz Nick wilde isimli bir tilkiyi seslendirecek.

Cem yılmaz Zootropolis

Hayvanların yaşadığı bir metropol kent olan Zootropolis’te geçen heyecan ve aksiyon dolu olayları konu alan Zootropolis:Hayvanlar Şehri filminin seslendirme çalışmaları sırasında Cem Yılmaz’a koyun ve tavşanın da eşlik etmesi eğlenceli anlara sahne oldu.

Cem Yılmaz’ın sesiyle hayat vereceği Nick Wilde adlı tilki Zootropolis’te yaşayan geveze ve kurnaz bir tilki olarak karşımıza çıkacak.

Zootropolis, bir çok farklı doğal ortamın ve hayvanın birarada yaşadığı benzersiz bir metropoldür. Burası bir fil kadar büyük ya da bir arı kadar küçük olanların bile istediği her şeyi yapabileceği türden bir şehirdir. İdealist polis memuru Judy Hopps Zootropolis’e geldiğinde, büyük ve sert mizaçlı hayvanların olduğu bir yerde polis olmanın hiç de kolay olmadığını fark eder. Kendini ispatlayabilmek için, geveze ve kurnaz tilki Nick Wilde ile ortak olma pahasına önemli ve gizemli bir olayı çözmeye çalışacaktır.

Cem yılmaz Zootropolis

Yorum Yaz