Yenilmezler 2: Ultron Çağı Türkçe Film Fragmanı Yayınlandı

Avengers 2 Ultron Çağı

İlk filmi 2012’de gösterime giren ve tüm dünyada büyük ses getiren Marvel’in efsane kahramanlarla dolu filmi Yenilmezler’in (The Avengers) ikinci filmi Yenilmezler:Ultron Çağı (The Avengers: Age Of Ultron)’ndan ilk Türkçe dublajlı fragman yayınlandı. Filmin orjinal fragmanı da geçtiğimiz gece Amerika da yayınlanmıştı.

Chris Evans, Robert Downey Jr., Mark Ruffalo, Chris Hemsworth,  Samuel L. Jackson, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Aaron Taylor-Johnson ve James Spader gibi oyuncuların yer aldığı filmin senaristliğini ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi  Joss Whedon üstleniyor.

Tony Stark hızlıca uyku halinde olan bir barış programını başlatmayı deneyince, işler ters gider ve “Yeryüzünün En Güçlü Kahramanları”; Iron Man, Captain America, Thor, The Incredible Hulk, Black Widow ve Hawkeye, gezegenin kaderini dengede tutabilmek için zorlu bir teste tabii tutulurlar. Hain Ultron yaklaşırken, onun korkunç planlarını durdurmak Yenilmezler’e düşer ve kısa sürede gergin ittifaklar ve beklenmedik aksiyon, efsane ve eşsiz bir küresel maceraya yol açar.

Yenilmezler serisinin ikinci filmi olan Yenilmezler: Ultron Çağı (The Avengers: Age of Ultron) 1 Mayıs 2015’te beyazperdede ki yerini alacak!.

Yorum Yaz