X-men: Apocalypse’den Yeni Fragman Görücüye Çıktı.

X-Men: Birinci Sınıf ve X-Men: Geçmiş Günler Gelecek filmlerini de yöneten(¹) Bryan Singer‘in yönetmen koltuğunda oturduğu X-Men: Apocalypse‘nin gösterimine kısa bir süre kala filmden yeni bir fragman görücüye çıktı! Fragmanıyazımızın sonunda bulabilirsiniz.

X-men Apocalypse

Mutantların aralarında yaşadıkları savaşa yeni bir soluk getiren X-Men: Apocalypse serinin önceki filmlerinde ki çıtayı biraz daha yukarıya çıkarak gibi duruyor. Film 1983’de yenilmez ve ölümsüz Apocalypse binlerce yıllık esaretin ardından serbest kalmasıyla başlıyor. Kendi türündekilere artık tanrı gibi davranılmaması Apocalypse’i çok öfkelendiriyor ve Dünya’nın düzenini yeniden kurmak, mutantları yeniden eski ihtişamlı günlerine kavuşturmak için Magneto’nun da içinde bulunduğu mutantlardan oluşan bir ekip kuruyor. Fakat Apocalypse’i durdurmak için Raven ve Professor X genç mutantlardan oluşan X-men ekibine liderlik edecekler.

Yönetmenliğini Bryan Singer’in üstlendiği filmin başrollerindeyse James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Sophie Turner, Oscar Isaac,Nicholas Hoult, Stan Lee ve Hugh Jackman yeralıyor. Filmin gösterim tarihi ise 19 Mayıs 2016

X-Men: Apocalypse Türkçe Dublajlı Fragman

X-Men: Apocalypse Altyazılı Fragman

(1) Bryan Singer X-Men, X-men 2 ve Wolworine filmlerinin de yönetmenliğini üstlenmiştir.

 

Yorum Yaz