X-Men: Apocalypse’den Xavier’in Saçsız Fotoğrafı Yayınlandı

2016 yılı için sinema tarihinin dönüm noktalarından birisi olacak desek fazlaca abartmış olmayız herhalde. Çünkü 2016 yılında sinemaseverler hem Marvel Stüdyolarının tüm kahramanlarını bir araya topladığı yeni filmi, hem Batman ve Süperman’in aynı filmde yer aldıkları Batman v Superman: Dawn Of Justice, Warcraft filmi, Assassin’s Creed filmi yeni bir zaman diliminde geçen yeni Harry Potter filmi, Star Wars’un yeni serisi (2015 sonu), Buz Devri , Hayalet Avcıları ve Suicide Squad uyarlaması…

X-men serisinin son filmi X-Men Geçmiş Gelecek Gün’e (2014) yönetmen Bryan Singer’in tekrar dönmesi ve filmin kadrosuna mükemmel karakterleri ve oyuncuları tekrar döndürmesiyle serinin hayranlarını iyice mest etmişti. Ve X-Men: Apocalypse filmini merakla beklemeye başlamışlardı.

X-Men serisinin iki gençlik filminde de Profesör Xavier’in gençliği olarak karşımıza çıkan James McAvoy yeni filmle birlikte yavaş yavaş dönüşümünü tamamlayarak uzun saçlarına veda edecek. Bakalım yeni filmde James McAvoy’un saçları dökülmüş haline alışabilecek miyiz?

26 Mayıs 2016 da gösterime girecek olacak olan X-Men: Apocalypse filminin başrollerinde James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Nicholas Hoult, Oscar Isaac, Rose Byrne, Tye Sheridan, Sophie Turner, Alexandra Shipp, Kodi Smit-McPhee, Evan Peters, Lucas Till, Ben hardy, Lana Condor ve Olivia Munn yer alıyor. Serinin yeni filmi 1980’lerde geçecek ve yönetmen koltuğunda Bryan Singer yeralacak.

James McAvoy saçsız hali

Yorum Yaz