X-Men: Apocalypse Ekibine İki Yeni İsim Katıldı

X-Men serisinin yeni filmi X-Men: Apocalypse’den yeni haberler gelmeye devam ediyor.Çekimleri hala devam eden filmde en son dedikodu olarak yönetmen Bryan Singer’in X-Men dünyasından elini çekeceği haberi yayılmıştı. Fakat genç yönetmen konu hakkında hiçbir açıklama yapmadı şimdiye kadar.

X-Men filmleri arasında ki en büyük mutant kapışmasına sahip olması beklenen X-Men: Apocalypse ekibinden ise iki yeni isim deşifre oldu. Bunlardan biri Game Of Thrones (Taht Oyunları) dizisinde canlandırdığı “Sansa Stark” rolüyle ünlenen  Sophie Turner olurken bir diğer isim daha önce hiç oyunculuk deneyimi olmayan Lana Condor oldu.  Sophie Turner’ın Jean Grey karakterini,  Lana Condor’un da Jubilee karakterini canlandıracağı açıklandı. Daha önceki X-Men filmlerinde Jean Grey karakterine Famke Janssen’in hayat verdiğini de belirtelim.

X-Men: Apocalypse 19 Mayıs 2016 da gösterime girecek.

Jean Grey [karakterin ayrıntılı incelemesi için tıklayın]

Telekinezi ve telepati özelliğine sahiptir ve Gelmiş geçmiş en güçlü Mutantlardan’dır. İlk olarak Eylül 1963’te The Uncanny X-Men ile ortaya çıkmıştır. Marvel Girl ve ardından Phoenix takma isimlerini de kullanır.

Jubilee

Tam adı Jubilation Lee’dir. jubilee çeşitli güçte enerji plazmaları yaratabilir. bu plazmaları istediği gibi yönlendirebilir, istediği şekle sokabilir ve hatta eğer isterse patlatabilir. bu plazmalar patlama sırasında çeşitli renk ışınları yaydıklarından onlara bakanları geçici bir süre körleştirir. jubilee’nin vücudu bu yarattığı plazmaların güçlerini kendine zarar vermeden emebilir.

Yorum Yaz