Wonder Woman Filminden Türkçe 2. Fragman Yayınlandı!

Wonder woman

Batman v Superman: Adalatin Şafağı filmiyle beyazperdeye merhaba diyen şimdide kendi solo filmiyle beyazperdeye tekrar gelmeye hazırlanan süper kahramanımız Wonder Woman‘dan yeni bir Türkçe fragman yayınlandı.

Patty Jenkins‘in yönetmenliğini üstlendiği filmde Gal Gadot (Wonder Woman), Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, David Thewlis ve Danny Huston‘da oyuncu kadrosunda yer alıyor.

DC‘nin en önemli çizgi roman kahramanlarından biri olan Wonder Woman beyazperde uyarlamasının konusu ise şu şekilde; Wonder Woman olmadan önce Amazon prensesi olan Diana, yenilmez bir savaşcı olarak eğitilmiştir. Yetiştirildiği gözlerden uzak cennet adanın üzerinden geçen bir Amerikan Pilot’unun uçağı düşer, ve bu kazadan kurtulan pilot baygın olarak adanın kıyılarında bulunur. Pilot, Diana’ya adanın dışındaki dünyada büyüyen savaş tehdidinden bahseder. Bu tehdidi durdurabileceğine inanan Diana, adayı terk eder. İnsanlığın yanında tüm savaşları durdurmak için çarpışan Diana, tüm güçlerini ve gerçek kaderini keşfedecektir.

Wonder Woman ülkemizde tüm dünyayla aynı zamanda 2 Haziran 2017’de gösterime girecek!


Wonder Woman filminden ilk fragmanı izlemek için Tıklayın


 

Yorum Yaz