Türk Hava Yolları Batman v Superman: Adaletin Şafağı Filmine Sponsor Oldu

Türk hava yolları batman v superman

Son yıllarda ki atılımlarıyla dikkat çeken ve şuan dünyanın en büyük havayolları arasında yer alan Türk Hava Yolları (THY) yeni bir sponsorluğa daha imza attı. Bir çok dalda sponsorluğu bulunan THY bu sponsorluk anlaşması ile birlikte ilk kez bir filme de sponsor olmuş oldu.

Atatürk Havalimanı THY Teknik A.Ş hangarında gerçekleşen törende THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı ve filmin yapım stüdyosu Warner Bros. Pictures Başkan Yardımcısı Gane Garlock’da katıldı.

Törende THY‘e ait Boeing-777 tipi uçak filmin temasına uygun şekilde giydirilerek basın mensuplarına ve katılımcılara gösterildi.

İlker Aycı, 350 milyon dolar bütçeli, yılın en büyük prodüksiyonlarından birine sponsor olduklarına dikkat çekerek THY’nin sanal dünya, sosyal medya da dahil insan aklının ulaşabileceği her yerde olacağını kaydetti.

Türk hava yolları batman v superman

Reklam Filmi

İlker Aycı ayrıca filmde Batman karakterini canlandıran Ben Affleck ve Lex Luthor karakterini canlandıran Jesse Eisenberg’in yeraldığı bir reklam filmi çektiklerini ve ileriki günlerde bu reklamın ayınlanacağını belirtti.

Filmin Galasına THY Yolcuları’da gidecek!

THY anlaşma çerçevesinde filmin galası için THY’nin yapacağı “Batman v Superman: Adaletin Şafağı” temalı bir yarışma düzenleyecek. Yarışma sonucu kazanan talihliler THY’nin davetlisi olarak filmin Los Angeles’daki galasına katılacaklar.

Ayrıca THY, bu kapsamda yetişkinler için göz maskesi, terlik gibi ürünlerden oluşan seyahat kitleri, çocuklar için terlik, kulaklıklar ve saat gibi ürünlerden oluşan seyahat kiti, film temalı uçak içi menü kartları ve yiyecek ikramları ile film temalı Miles&Smiles kartı yolcuların kullanımına sundu.

Batman v Superman: Adaletin Şafağı THY Özel Fragmanı

Yorum Yaz