Yarını Sınırında: 3 Gala, 3 Ülke,1 Gün

Yıldızlar benzesiz bir zamana karşı yarışla Londra, Paris ve New York’ta tekrar edecek galalarda hayranlarıyla buluşacaklar. “Yarının Sınırında / Edge of Tomorrow”un yıldızları Tom Cruise ve Emily Blunt, ilk kez aynı günde üç farklı ülkede tekrarlanacak galalara yetişmek için zamana karşı yarışacaklar.

“Yarının Sınırında / Edge of Tomorrow”da Tom Cruise’ın karakteri dünyayı kurtamak için bir günde tekrar tekrar yeniden yaşadığı olayları aşmaya çalışıyor. Hikaye böyle görülmemiş global bir organizasyona “start” vermek için mükemmel bir başlangıç noktası olan Londra’ya gelmeleriyle başlıyor. Aşağıda verilen tüm gala saatleri şehirlerin yerel zamanlarına gore sıralanıyor:

– Sabah 7:00. Açılış töreni Londra’da kırmızı halı organizasyonu ile başlayacak ve saat 9:00’da filmin gösterimi başlayacak.
– Film iki karakteri de yenilmez ordularılya işgal ettikleri uzaylılarla karşılaşacakları Fransa’ya götürecek.
– 14:00 Paris’te kırmızı halı organizasyonu başlayacak ve 16:00’da film gösterimine geçilecek.
– Son gala iki yıldızı da ABD’ye geri götürecek.
– 22:00 New York’ta kırmızı halı başlayacak ve 23:59’da “Yarının Sınırında / Edge of Tomorrow”un New York’ta son gösterimi başlayacak.

Şehirler arasında jet’le ülkeden ülkeye geçecek, Cruise, Blunt ve film’in yönetmeni, Doug Liman, sosyal medya aracılığıyla hayranlarıyla iletişim halinde olacaklar.

Bir grup basın mensubu da onlarla eşlik ederek tüm gala organizasyonlarını anında takip edecekler. Üç gala da online olarak canlı yayınlanacak. Tüm dünyadaki hayranları da #EOTLive hashtag’i ile sosyal medya üzerinden yıldızları ve galaları takip edebilecekler.

Oscar adayı Tom Cruise  ve Emily Blunt  Warner Bros. Pictures ve Village Roadshow Pictures’ın ortak yapımı ve Doug Liman tarafından yönetilen bilim-kurgu gerilim filmi “Yarının Sınırında/Edge of Tomorrow”un başrollerinde yer alıyorlar.

Epik aksiyon “Yarının Sınırında/Edge of Tomorrow” yakın gelecekte dünyadaki hiç bir askeri gücün yenemeyeceği uzaylı bir ırkın Dünya’ya saldırmasını konu alıyor.

Binbaşı William Cage (Cruise) birdenbire kendisini bir intihar görevinde bulur. Birkaç dakika içinde öldürülür ve hemen ardından kendisini açıklanamaz bir zaman döngüsünün içinde bulur. İçine düştüğü zaman döngüsü onu aynı acımasız savaşı tekrar tekrar yaşamaya ve tekrar tekrar ölmeye zorlar. Ama baştan aldığı her savaşta Cage, yanında yer alan Özel Kuvvetler savaşçısı  Rita Vrataski (Blunt) ile becerilerini geliştirir. Cage ve Rita’nın tekrarladıkları her savaş onları uzaylıları yenme hedeflerine bir adım daha yaklaştırır.

Filmin uluslararası oyuncu kadrosunda Bill Paxton , Brendan Gleeson , Noah Taylor , Kick Gurry , Dragomir Mrsic , Charlotte Riley , Jonas Armstrong , Franz Drameh , Masayoshi Haneda ve Tony Way  yer alıyorlar.

Yönetmen Dough Liman, senaryo Christopher McQuarrie ve Jez Butterworth & John-Henry Butterworth, Hiroshi Sakurazaka’nın All You Need is Kill adlı romanından uyarlanmıştır.

ABD’de 6 Haziran’da vizyona girecek film, bu tarihten itibaren tüm dünyada 2D, 3D ve IMAX formatlarında bir Warner Bros. Entertainment şirketi olan Warner Bros. Pictures, ve bazı bölgelerde Village Roadshow Pictures dağıtımı ile vizyona girecektir. Filmin Türkiye vizyon tarihi de 6 Haziran’dır.

Yarının Sınırında Türkçe Altyazılı Film Fragmanı

Yorum Yaz