Thor Serisinin 3. Filminden Yeni Haberler Var!

Son günler de sinema dünyasında en çok beklenen filmlerinden biri olan Thor‘dan yeni haberler var.

Thor 3 Ragnarok

Thor serisinin üçüncü filmi Thor: Ragnarok ismiyle beyazperde de gösterime girecek. Filmin oyuncu kadrosunda Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Idris Elba ve Mark Ruffalo yer alırken serinin üçüncü filminin oyuncu kadrosuna Cate Blanchett, Karl Urban, Jeff Goldblum ve Tessa Thompson gibi birbirinden ünlü oyuncularda katıldı.

Yönetmen seçiminde doğru seçimleri ile tanınan Marvel yeni serinin yeni filminin yönetmenliğini Taika Waititi üstlenecek. Fakat ne yazık ki bundan önceki iki film de Marvel Thor filmlerinde beklediği dönüşü alamadı. Marvel en önem verdiği filmlerden biri olan Thor‘un başarısı ile çekmeyi planladığı Infinity War‘a olan ilgiyi arttırıp Infinity War‘ı da üçleme olarak çekmeyi planlıyor.

Filmin başrol oyuncuları Chris Hemsworth ve Tom Hiddleston Philadelphia’da gerçekleşen Wizard World paneline katılıp film hakkında düşüncelerini paylaştı.

Chris Hemsworth: Serinin yeni filmi Thor: Ragnarok çok eğlenceli olacak. Daha önce izlediğimiz Thor filmlerine göre yeni film de büyük değişimler olacak. Filmde Thor ve Loki’yi çok farklı izleyeceksiniz. Hiç görmediğimiz bir dünyaya gideceğiz çok farklı olacak. Film hakkında daha fazla bir şey söyleyip işin sürprizini de kaçırmak istemem.

Tom Hiddleston: Loki’yi tekrar canlandıracağım için çok heyecanlıyım. 2012’den beri Loki’yi oynamadım. Filmde en çok Loki’nin nasıl bir tavır içinde olacağını merak ediyorum. Çünkü Thor uzaklardaydı ve arkadaşlarıyla birlikte bir bilgisayarla kapışıyorlardı.

Yorum Yaz