The Interview Gişede Olmasa da Korsanda Rekora Koşuyor!

The Interview’in yapımcı firması sony Pictures’in hackerlarca korsan saldırıya uğramasının nedeni olarak gösterilen ve sadece sinema dünyasında değil siyasi konularda da tartışmalara sebep olan The Interview bu şöhretinin getirdiği nimetlerden her şekilde yararlanıyor desek yanlış olmaz sanırım. . Google Play, YouTube, Xbox Videos ve iTunes üzerinden indirmeye sunulan film illegal paylaşım sistemi  torrente de düşmüş durumda ve indirilme oranları hiçde azımsanacak oran da değil.

James Franco ve Seth Rogen ikilisinin başrollerini paylaştığı The Interview filmi ki gazetecinin Kuzey Kore liderini devirmek için giriştiği mücadeleyi anlatıyordu. Film aslında normal yollardan gösterime girse ve bu tartışmaların fitilini ateşlemese de belki de bu kadar reklamını yapamayacaktı ve ikinci sınıf statüsünde kalacaktı. Fakat yaşanan olaylar sonrası film öyle bir duruma geldi ki bu kalburüstü komedi filmi bir anda herkes tarafından merak uyandırdı.

Torrent ortamına düşenThe Interview filmini 24 saat geçmeden yaklaşık 1,7 milyon kişi bilgisayarlarına indirildi. Ayrıca vizyona girip girmemesi tartışılan film 4 günde 15 milyon dolarlık bir hasılata imza atmasının yanı sra yapımcı firma Sony Pictures’in en çok internetten satılan filmi oldu.

The Interview Film İncelemesi için tıklayın!

Yorum Yaz