The Equalizer 2 (Adalet) Filmi Geliyor!

The equalizer 2

Ülkemizde Adalet ismiyle gösterime giren The Equalizer filmi yeniden beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. 2014 yapımı yönetmenliğini Antoine Fuqua’nın yaptığı filmin başrollerinde Denzel Washington, Marton Csokas, Chloë Grace Moretz, David Harbour, Bill Pullman ve Melissa Leo yeralmıştı. 55 milyon $ bütçesine rağmen 200 milyon $ yakın bir gişe hasılatı elde eden filmin ikinci filmle tekrar beyazperdeye döneceği az çok tahmin ediliyordu.

Antoine Fuqua ve Denzel Washington Adalet filminin devam filmi için yeniden bir araya gelmeye hazırlanıyorlar. Denzel Washington’u bir kez başrolde izleyeceğimiz filmde yeralcak diğer oyuncular ise şuan için belli değil.  Filmin yapım şirketi Sony yeni filmin çekimlerinin 2017’de başlayacağını açıkladı. Vizyon tarihi için belli bir tarih verilmese de filmin en erken 2018 baharında gösterime girebileceğini de belirtelim.

Bu arada Antoine Fuqua ve Denzel Washington’un 2001 yapımı İlk Gün (Training Day) ve son olarak 2016 yapımı Muhteşem Yedili (The Magnificent Seven) filmlerinde de beraber çalıştıklarını belirtelim.

The Equalizer 2  film incelemesi’ni okumak için tıklayın!

The Equalizer Türkçe Fragmanı

Yorum Yaz