Terminatör:Genisys’e İki Devam Filmi Gelecek

Çekimleri hemen hemen tamamlanmasına rağmen şimdiye kadar sadece bir fotoğraf hariç Terminatör:Genisys filminden hiç bir görsel materyal yayınlanmadı.Ki bu fotoğrafta filmin başrol oyuncusu Arnold Schwarzenegger’in sırtı dönük olarak filmin isimi yazan bir sandelyede oturduğunu görüyoruz.

Vizyona giriş tarihi 1 Temmuz 2015 olan Terminatör:Genisys filminin yapım şirketi Paramount Pictures daha film vizyona girmeden devam filmleri için harekete geçti bile. Şimdilik bir üçleme olarak seyircinin karşısına çıkması düşünülen filmin diğer iki filminin 19 Mayıs 2017 ve 19 Haziran 2018 de vizyona girmesi planlanıyor.

İkinci ve üçüncü filmin gösterim tarihleri arasında sadece bir varken neden ilk filmle ikinci film arasında iki yıllık bir süre sorusunun cevabını da vermek isteriz. Bunun nedeni ilk filmin çekimlerinin hemen hemen bitmesine rağmen ikinci filmle ilgili hiçbir başlangıcın bile yapılmaması. Yapım şirketi büyük ihtimalle filmin ikinci ve üçüncü filmini aynı anda çekecek ve birer yıl arayla vizyona sokacak.

Bakalım başrollerini Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jason Clarke ve Jai Courtney’in oynadığı Terminatör:Genisys filmi ilk filmiyle gişede başarıyı yakalayabilecek mi?

Terminatör 2 Film Fragmanı 

Yorum Yaz