Süperman ve Batman Aynı Filmde Buluşmaya Hazırlanıyor

Batman ve Süpermen

Warner Bros DC Comics’in iki süper kahramanını biraraya getirmek için hazırlandığı yönünde hisler yükseliyor. Planlanan filmin yönetmenliğini Çelik Adam (Man of Steel) filminide yöneten Zack Snyder’in yönetmesi beklenirken senaryoyu Çelik Adam filminde çalıştığı senarist David S. Goyer’in yapması bekleniyor. Film projesi gerçekleşirse büyük ihtimal Superman rolünde Çelik Adam filminde de Supermen / Clark Kent rolünde oynayan Henry Cavill oynayacak. Fakat Batman rolü için Christian Bale’yi beklemek hayalperestlikten öteye gitmez gibi gözükmekte. Filmin çekimi hakkında en büyük beklentiyi Comic-con festivalinde perdeye yansıtılan süperman ve batman sembollerinin karışımı oluşturdu.

Çok yakında Warner Bros ve Dc Comics kahramanlarının bir araya geldiği Justice League’yi izleyeceğiz. Büyük ihtimalle planlanan filmin çekimleri 2014 de başlayacak ve 2015 yılında da film gösterime girecek.

Karşımıza muhteşem bir Batman üçlemesi çıkaran Christopher Nolan ise büyük ihtimalle filmin yapımcılığını üstlenecek.

Bakalım bu iki süper kahramanımız hakkında daha nasıl gelişmeler olacak. Ki şuanda hala bir proje aşamasında olduğu için çok değişiklik olma ihtimali fazla filmde. Film hakkında en son haberler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yaz