Star Wars Setinden İlk Resimler Gelmeye Başladı

Bir efsanenin yeniden beyazperdeye dönüşü diyebiliriz Star Wars’un yeni üçlemesi için. Ama en önemli sorunlardan biri filmin hayranları açısından yeni üçlemeyi George Lucas’ın değilde J.J. Abrams’ın yönetecek olması. Bildiğimiz gibi Walt Disney Stüdyoları geçtiğimiz sene Lucas Filmle beraber Star Wars’ın da haklarını satın almıştı. Bu satın almadan sonra kimin yönetmen olacağı tartışılmadan daha filmin Walt Disneyle birlikte kendi çizgisinden uzaklaşacağı yönündeydi söylentiler başlamıştı. Ki stüdyonun yönetmen olarak J.J. Abrams’ı açıklamasından sonra Star Wars hayranlarının bir çoğunun içini bir karamsarlık kapladı diyebiliriz. Yönetmenin iyi mi kötü mü olduğuna 18 Aralık 2015 de film vizyona girdikten sonra karar verebiliriz ancak. Şimdi gelelim Star Wars’a.

Serinin yeni filminde eski kadrodan  Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew ve Kenny Baker var. Ayrıca serinin 7. filminde gelecek vaad eden oyuncuları da toplamışlar. Bu isimler  John Boyega, Daisy Ridley, Adam Driver, Oscar Isaac,  Domhnall Gleeson ve Max Von Sydow. 7. filmde Andy Serkis de karşımıza Jar Jar’ın torunu olarak çıkacak karşımıza. Oyuncu kadrosunuda gördükten sonra yeni serinin büyük bir prodüksüyon olacağı şimdiden belli oldu. Bundan önceki filmlerde büyük prodüksiyondu fakat büyük prodüksiyonlar bazen ne yazıkki hayal kırıklığı yaratıyor izleyicilerde. Umarım bizleri karakterlerin, teknolojinin altında ezilmediği bir film bekliyordur.

Filmin bazı sahnelerinin çekildiği Abu Dhabi setinden ilk fotoğraflarda gelmeye başladı. Bu fotoğraflar UNICEF’e yardım toplamak amacıyla “Force for Change” isimli bir kampanyaya destek olmak amacıyla Star Wars ekibi tarafından yayınlandı.

Star Wars Set Fotoğraları

Star Wars Set fotoğrafları

Yorum Yaz