Star Trek:Beyond Filminden Türkçe Film Fragmanı Yayında

star trek sonsuzluk

Uzay Yolu (Star Trek) bir televizyon dizisi olarak 1966 yılında yayın hayatına başlamasından sonra 7 kez dizi, 12 kez sinema filmi ve onlarca roman, video oyunu ve hikaye olarak karşımıza çıktı.

Uzay Yolu (Star Trek) serisinin 13. filmi olan Uzay Yolu: Sonsuzluk (Star Trek:Beyond) ile tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor.

En son Star Wars: Güç Uyanıyor‘un yönetmeni olarak gördüğümüz J.J Abrahams’ın ilk iki filmini yönettiği serinin 3. devam halkasının yönetmen koltuğunda ise Hızlı ve Öfkeli serisinin yönetmeni Justin Lin’i görüyoruz. Serinin yeni filminde Chris Pine, Zachary Quinto, Simon Pegg, Zoe Saldana, John Cho, Anton Yelchin ve Karl Urban‘ı da yeniden bir arada görüyoruz. Filme katılan yeni isimlerse Lydia Wilson, Sofia Boutella ve Idris Elba. Bu arada filmin senaryosu aynı zamanda filmin oyuncuları arasında da yeralan Simon Pegg ve Doug Jung’a ait.

2 Temmuz 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak olan Uzay Yolu: Sonsuzluk (Star Trek:Beyond) ülkemizde 2D, 3D ve Imax seçenekleri ile gösterime girecek.

Yorum Yaz