Splash (Deniz Kızı) Filmi Yeniden Çekiliyor!

Splash Deniz Kızı

Ron Howard‘ın yönetmenliğini üstlendiği Brian Grazer‘in senaryosunu yazıdğı başrollerinde Tom Hanks ve Daryl Hannah‘ın yer aldığı zamanın en sevilen romantik komedilerinden biri olan Splash (Deniz Kızı) yeniden çekilecek. Gösterime girdiği dönemde büyük gişe hasılatı elde eden film En İyi Senaryo dalında Oscar kazandı.

Filmin senaristi ve aynı zamanda yapımcısı olan Brian Grazer CNBC kanalında katıldığı bir programda “Splash filmini yapıp yapamayacağımı bilmiyorum fakat filmi yapmak için bir şeyler yapıyorum. Şuan için kesin bir şey söyleyemesemde film kadrosuna dahil olmak isteyen bir çok yıldızın olduğunu diyebilirim” dedi. Daha sonra açıklamalarına devam eden Grazer yeni filmin hikayesini 1984 yapımı orjinal filmlle aynı olacağını ve yeniden çekimi olacağını da sözlerine ekledi.

1984 yapımı Splash filmin konusu ise şu şekilde;

Allen Bauer hayatı boyuncu hiç aşık olmayacağına inanmış bir kişidir. Fakat geçirdiği deniz kazası sonrası rüyalarının kadını tarafından kurtarılana kadar. Madison’un Allen’e deniz kızı olduğunu söylemesiyle herşey bir anda değişir. Tüm Dünya’nın da bu küçük sırrı keşfetmesiyle iki aşık için bu durum batmak ya da çıkmak anlamına gelecektir.

Filmden yeni haberler gekdikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Splash (Deniz Kızı) Film Fragmanı

Yorum Yaz