Sihirbazlar Çetesi 2 filminden Yeni Fragman Yayınlandı!

Sihirbazlar ÇÖetesi 2

2013 yapımı suç,gerilim filmi olan Sihirbazlar Çetesi‘nin (Now You See Me) devam filmi olan Sihirbazlar Çetesi 2‘den yeni fragman görücüye çıktı. Serinin ikinci filminde yönetmen koltuğunda Jon M. Chu‘yu görüyoruz. 10 Haziran 2016’da gösterime girecek olan filmin başrollerindeyse Jesse Eisenberg, Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Dave Franco, Daniel Radcliffe, Lizzy Caplan, Michael Caine ve Morgan Freeman yer alıyor.

Atlılar olarak bilinen dört sihirbazımız şimdiye kadar ki en cüretkar gösteri için geri dönüyorlar. İlk filmde yaprıkları robin Hood misali gösteri ile herkesin takdiri kazanan ve FBI bile ters köşe yapan çete geri dönüş gösterisi ile kaçmanın aslında onlar için bir çocuk oyuncağı olduğunu gösteriyorlar. FBI özel ajanı Dylan Rhodes’un (Mark Ruffalo) yardımı ile J. Daniel Atlas (Jesse Eisenberg), Merritt McKinney (Woody Harrelson), Jack Wilder (Dave Franco) ve gruba yeni katılan Lula’nın (Lizzy Caplan) oluşturduğu Atlılar, özenle planlanmış süpriz gösterilerini, ahlaksız Owen Case’i (Ben Lamb) ifşa etme umuduyla sergiliyor.

Fakat yaptıkları planlar geri teper ve FBI ajanı Dylan’ın da çeteye dahil olduğu anlaşılır. Beşi beraber kaçmak zorunda kalan ekip özgürlüklerini ve itibarlarını geri kazanmak isterlerken eski ortağı Owen Case tarafından soyulan varlıklı münzevi Walter Mabry (Daniel Radcliffe) ile tanışırlar. Walter Mabry çalınan çok güçlü bir bilgisayar ekibi zorlamaktadır. Atlılar, şimdiye kadar ki en zorlu soygunlarına hazırlanırken karşılarında eski patronları vicdansız iş adamı Arthur Tressler (Michael Caine) ve profesyonel kuşkucu Thaddeus Bradley’i (Morgan Freeman) karşılarında bulurlar. Ancak atlılarımız hala onları bekleyen nihai süprizin farkında değillerdir.

Yorum Yaz