Sihirbazlar Çetesi 2 Çekiliyor

2013 yılında vizyona giren Fransız yönetmen Louis Leterrier’ın yönetmenliğini üstlendiği Sihirbazlar Çetesi (Now You See Me) ikinci filmiyle tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor. Sihirbazlar Çetesi ilk gösterime girdiğinde herm film eleştirmenleri tarafından hemde seyirciler tarafından farkı yorumlara maruz kalmıştı. Bir kısım filmi çok beğenirken bir kısımsa filmi beğenmemişlerdi.

Filmin yapımcı şirketi Lionsgate’den gelen haberlere göre ikinci filmin ay olarak net olmasa da 2016 yılında vizyonda olması planlanıyor ve tüm hazırlıklar hızla devam ediyor. Şirket ilk filmde de başrollerde yer alan Mark Ruffalo, Woody Harrelson, Jesse Eisenberg, Isla Fisher, Dave Franco ve Morgan Freeman’la görüşmelere şimdiden başladı. Şirketten gelen haberlere göre ikinci filmle birlikte hikayeye yeni karakterlerde eklenecek.

Büyük ihtimalle ikinci filmin yönetmen koltuğunda  Louis Leterrier yerine şimdilerde G.I Joe 3 için çalışmalarına devam eden  Jon M. Chu yerlacak.

Sihirbazlar Çetesinin konusu ise şu şekildeydi ; Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan ‘Four Horsemen’ ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek ve izleyicilerini soymak için kullanıyorlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtıyorlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan özel FBI ajanı Dylan bu çetenin peşine düşer …

Sihirbazlar Çetesi Türkçe Altyazılı Film Fragmanı   

Yorum Yaz