Sherlock 3. Sezonunda Neler Var? Bilmemiz Gerekenler

BBC’nin sevilen dizisi Sherlock’un üçüncü sezonunda sevilen kahramanımız Sherlock Holmes bugüne kadar ki en zorlu görevleri yerine getirmeye çalışacak. Bu zor görevler arasında en yakın arkadaşının düğününde sağdıç olmakda dahil.

Comic Con 2013 Festivalinde ilk efa Sherlock panelide düzenlenmişti. Panelde üçüncü sezona dair video görüntülerine de yer verilmişti. Her ne kadar dizinin yapımcısı Sue Vertue dizinin ayrıntılarının dışarıya yansıtılmamasını istese de Sherlock’un en yakın arkadaşı John Watson’un evlenecek olması sır olmaktan çıktı.

Dikkat yazının bu bölümü ikinci sezon final bölümüyle ilgili spoiler içermektedir.

İkinci sezon final bölümünde Sherlock’un çatıdan atlayarak intihar ettiğini gören Watson’un gördüğü gbi eğer dizinye ismini de veren başkahraman ölürse dizinin yeni sezonlarında başarılı olacağı tahmin edilebilir birşey değil. Ve izleyicilerde üçüncü sezonun ilk bölümünde Sherlock’un ölümünün sahte olduğunu izleyeceğiz. Her ne kadar Sherlock’un ölmeyeceğini çoğu dizi takipçisi bilsede ekibe ayrıntılı olarak ekrana yansıtmak kalıyor geriye.

Dizinin yaratıcıları herşeyin yolunda gitmesi halinde başrol oyuncularıyla dördüncü sezon için anlaştıklarını da belirttiler.

Sherlock Üçüncü Sezon Fragmanı

Yorum Yaz