Sherlock Holmes’in 3. Filminden Yeni Haberler Var

Sherlock Holmes Film

2009 yılında ilk filmi Sherlock Holmes‘le beyazperdeye merhaba diyen 1900 lü yılların ünlü dedektifi Sherlock Holmes elde ettiği 524 milyon $ gişe başarısından sonra 2011 yılında Sherlock Holmes: Gölge Oyunları ile yeniden beyazperdeye dönüş yaptı ve 545 milyon $’lık gişe hasılatı elde etmeyi başardı. Uzun bir aradan sonra seri üçüncü filmle tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor!

Filmlerde ünlü dedektif Sherlock Holmes olarak Robert Downey Jr. ve onun en yakın arkadaşı Dr. Watson rolünde de Jude Law‘ı izledik. Ünlü oyuncu Robert Downey Jr. geçtiğimiz günlerde verdiği bir röpörtajda üçüncü filmin çekimlerinin 2016 senesi bitmeden başlayacağını belirtti. Bu tür projelerin büyük uğraş ve zahmet gerektirdiğini belirten oyuncu sürekli yorgun olmasına rağmen serinin yeni filmi için de heyecanlandığını belirtti.

Şunu da belirtelim üçüncü filmin bu kadar gecikmesinin sebeplerinden biri de başrol oyuncusu Robert Downey Jr‘un her ne kadar Sherlock Holmes karakterini yeniden canlandırmak istesede kendisinin yoğunluğu ve ücrette tam olarak anlaşamamaları oldu diyebiliriz.

Serinin ilk iki filminin yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie devam filminin de yönetmen koltuğunda oturacak. Filmin konusu ve olası gösterim tarihi ile ilgiliyse şuanda hiçbir bilgi mevct değil.

Sherlock Holmes: Gölge Oyunları (2011) Film Fragmanı

Yorum Yaz