Sherlock Holmes 3 Geliyor!

Şuan da Kod Adı: U.N.C.L.E. filmiyle beyazperde de büyük sükse yapan Guy Ritchie yönetmenliğini üstlendiği ve tüm dünyada 500 milyon dolardan fazla gişe yapan 2009 yapımı Sherlock Holmes ve 2011 yapımı Sherlock Holmes: Gölge Oyunları serisine üçüncü filmi getirmeye hazırlanıyor.

Sherlock Holmes 3

Filmin başrolündeyse hem ilk iki filmin de başrolünü üstlenen hemde son üç senedir Hollywood’un en çok kazanan aktörü Robert Downey Jr. var. Serinin üçüncü filminde ilk iki filmde olduğu gibi Dr. John Watson rolünde Jude Law eşlik edecek.

Ünlü oyuncu Robert Downey Jr.’ın her ne kadar İngiliz dedektif Sherlock Holmes karakterini tekrar canlandırmak istediği bilinse de ücret konusunda nasıl bir anlaşma sağlanacağıda merak konusu. Filmin yapımcısı Lionel Wigram gelişmelerle ilgili bir açıklama yaparak “Senaryo üzerinde çalışıyoruz eğer diğer iki filmden daha iyi olacak ve çıtayı aşabilecek bir şeyler yapabilirsek hepimiz üçüncü bir film yapmayı istiyoruz. Bu konu üzerinde çalışıyoruz fakat bunu başarmak oldukça zor birşey.”

Sherlock Holmes serisinin üçüncü filminin çekimlerinin ne zaman başlayacağı, ne zaman gösterime gireceği ve isminin ne olacağı konusunda şuan herhangi bir bilgi yok. Ama en iyi ihtimalle 2017 den önce gösterime giremeyeceği kesin diyebiliriz.

Sherlock Holmes Gölge Oyunları Türkçe Altyazılı Film Fragmanı

Yorum Yaz