Sherlock 4. Sezonun Konusu Dram Ağırlıklı Olacak

Benedict Cumberbatch ve Martin Freeman’ın başrollerini paylaştığı İngiliz BBC yapımı sherlock dizisinin dördüncü sezonu için şimdiden bilgiler sızmaya başladı.

Sherlock dizisinin yaratıcısı Mark Gatiss (aynı zamanda Mycroft Holmes rolünü dizide canlandırmaktadır) tarafından dördüncü sezonla ilgili açıklamalar yapıldı. Mark Gatiss’e göre dizinin hayranlarını trajedi ağırlıklı bir sezon bekliyor. Şunu da belirtelim Mark Gatiss’in açıklamalarına göre dizinin bu sezon orjinal hikayesindeki gibi direkt beyaz camda yer alması gerekmiyor. Buda dizide ki karakterlerin kaderleri orjinal hikayeden biraz farklı olacağı yönünde. Aslında diziden elimizde olması kesin gibi olan spoiler var. Bu spoiler aşağadaki parağrafta sizleri bekliyor tabiki okumak isterseniz.

Mark Gatiss’in açıklamalarına göre dizide Dr. John Watson’u canlandıran Martin Freeman’ın gerçek hayatta da eşi olan Mary Watson rolünde ki Amanda Abbington’un öleceği. John Watson ile Mary’nin evlenmesinden sonra Mary Watson ölerek diziden ayrılıyor.

Yorum Yaz