Sherlock 4. Sezon Çekimleri Başladı!

Sherlock

İlk olarak 2010 yılında BBC’de yayınlanan ve sadece İngiltere’de değil tüm dünya da büyük bir sükse yapan Sherlock dizisi iki senede bir yeni sezon çıkarmasıyla hayranlarını büyük bir sabırsızlık içinde bırakmakta. En son 2015’i 2016’ya bağlayan gece “The Abominable Bride” isimli özel bölümle ekranlara gelen Sherlock dizinin hayranlarının birazda olsa sabırsızlığı giderilmişti. Set fotoğraflarına ve set videosuna yazımızın sonunda ulaşabilirsiniz.

Yeni sezonda da Benedict Cumberbatch (Sherlock Holmes), Martin Freeman (Dr. Watson), Amanda Abbington (Mary), Louise Brealey (Molly Hooper) , Mark Gatiss (Mycroft Holmes), Rupert Graves (Lestrade) ve Una Stubbs (Bayan Hudson)’u başrolde izleyeceğiz. Şuanda 4. sezon’un konusu saklı olsa da setten gelen resimlerden yaptığımız çıkarım sonucu izleyeceğimiz sezonun Dörtlerin İmzası romanından esinlenebileceği yönünde. Zaten bazı kaynaklarda da resimde görülen köpeğin Dörtlerin İmzası romanındaki Toby olduğu varsayılmakta. Bu arada Sherlock ekibine yeni sezonda küçük bir isim daha katılıyor. Dr.Watson ve Mary’nin küçük çocuğuda ekibe katılmış durumda. Zaten resimde de çocuğun Dr.Watson’da olduğunu göreceksiniz. Ekibin yeni üyesi yeni sezonda babasıyla suçluları kovalayacak gibi!

—Spoiler–

Dikkat bu yazının devamında dizi ilgili spoiler olabilecek içerikler mevcuttur.

Spoiler Göster

Daha önceki yazılarımızda bizlere en çok sorulan soru dizinin kötü karakteri Moriarty durumunun nasıl çözümleneceği sorusuydu. Ne yazık ki bununla ilgili henüz kesinleşen bir şey yok. Seyircilerin bir kısmı Moriarty’nin 4. sezonda geri döneceğini düşünürken, Dizinin bazı ypımcılarından da Moriarty’nin kesin öldüğüne dair bir açıklama yapıldı.

Sherlock 4. sezon

Yorum Yaz