Şarkını Söyle Animasyon Filmi Türkçe Fragmanı

Şarkını Söyle

Çılgın Hırsız, Dr. Seuss’ The Lorax, Çılgın Hırsız 2 ve şu anda tarihin en yüksek hasılat yapan ikinci animasyon filmi olan “Minyonlar” gibi sevilen animasyon filmleriyle tüm dünyada izleyicilerin büyüleyen Illumination Stüdyolarının yeni filmi Şarkını Söyle animasyon filminden Türkçe fragman yayınlandı! Haberimizin snunda filmin birinci ve ikinci fragmanını da bulabilirsiniz.

Tamamen hayvanların yaşadığı bir dünyada geçen Şarkını Söyle’de, Buster Moon zor dönemler geçiren, bir zamanlar çok başarılı olan bir tiyatrodan sorumlu, kibar ve iyimser bir Koaladır. Tiyatroyu her şeyden çok sever ve onu korumak için her şeyi yapabilir. Ancak, zor günler geçiren tiyatronun yavaş yavaş parlaklığını kaybettiği günlerde eski görkemini yeniden kazandırmak için son bir şansı vardır; dünyanın en büyük şarkı yarışmasını yapmak.

Yarışmada özellikle beş yarışmacı dikkat çeker: Şarkı söylemesi kadar yumuşak bir şekilde dolandıran fare, çekingen bir ergen fil, büyük bir sahne korkusu olan, 25 domuz yavrusunun peşini toplamaktan yıpranmış, sınırlarını zorlayan bir anne, ailesinin ağır suçlarından kurtulmak isteyen genç bir gangster goril (Taron Egerton) ve küstah erkek arkadaşı bırakıp tek başına kalmak için mücadele veren bir punk-rock kirpi. Bütün hayvanlar, Buster’ın çadırına, bu yarışmayı hayatlarının gidişatını değiştirmek için bir fırsat olduğunu düşünerek gelir.

85’in üzerinde hit şarkı yer alan Şarkını Söyle filmini Garth Jennings yazıp yönetti.

ŞARKINI SÖYLE | TÜRKÇE DUBLAJLI 3. FRAGMAN

ŞARKINI SÖYLE | TÜRKÇE DUBLAJLI 2. FRAGMAN

Şarkını Söyle | Türkçe Dublajlı İlk Fragman

Yorum Yaz