Samsung Alana Cinemaximum’dan İkinci Bilet Hediye

Samsung Cinemaximum

Samsung ve Cinemaximum, sinema tutkunlarının yüzünü güldürecek bir işbirliğine imza atıyor. Kampanya çerçevesinde, Samsung mağazalarından Galaxy S ve Note* serisi ürünlerini satın alan kullanıcılar, yıl boyunca Cinemaximum sinemalarından ikinci biletlerini ücretsiz alma hakkına sahip oluyorlar. Satın alma işlemi gerçekleştikten sonra kullanıcılar, sahip olacakları üyelik kodu ile www.ikincisinemabiletibizden.com sitesi üzerinden başvurularını gerçekleştirebiliyor.

Katılımcılar, en geç 1 ay içinde kayıt işlemini gerçekleştirerek, ürün faturalarının fotoğrafını siteye yüklüyor ve 5 gün içinde kendilerine gönderilecek e-posta ile üyeliğini kolayca etkinleştirebiliyor. Sonrasında bu siteden aktive edilecek kullanıcı koduyla, her bilet alımında Cinemaximum gişelerinden ikinci bileti ücretsiz olarak alınabiliyor.

Üstelik kampanya kapsamında limitsiz olarak alabileceğiniz biletleri, dilediğiniz zaman kullanabileceksiniz. Hediye biletleriniz, 3D gösterimler de dâhil olmak üzere, yılsonuna kadar tüm Cinemaximum gösterimleri için geçerli. Kampanya ile sadece 1-2 kere değil, dilediğiniz kadar; isterseniz her gün sinema hakkınızı kullanabilirsiniz.

*Kampanyaya dâhil olan telefonlar: Galaxy Win, Galaxy Trend, Galaxy Trend Lite, Galaxy Trend Plus, Galaxy S4, Galaxy S4 mini, Galaxy S4 Active, Galaxy S4 Zoom, Galaxy S3, Galaxy S3 mini, Galaxy Note 2, Galaxy Note 3 model cep telefonları ile Galaxy Note 10.1 (2014 edt.), Galaxy Note 10.1, Galaxy Note 8 3G ve Wi-Fi modelleri.

Yorum Yaz