Rogue One: A Star Wars Story Filminden Yeni Fotoğraflar Yayınlandı!

Rogue One: A Star Wars Story

Lucas Filmi Walt Disney Stüdyolarının satın almasından sonra Star Wars (Yıldız ;Savaşları) serisini tekrar beyazperdeye taşıyan şirket Star Wars serinin 7. filmi olan Star Wars: Güç Uyanıyor‘u 2015’in son günlerinde vizyona çıkarmış ve hem gişede hemde lansman ürünlerinden büyük bir kazanç sağlamıştı.

Star Wars serisinin hem devam filmleri hemde spin off filmlerinin çekileceğini ve filmlerin gösterim tarihlerini daha önceden haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Bu filmlerden biri olan Rogue One: A Star Wars Story 16 Aralık 2016’da gösterime girecek.  Gareth Edwards‘ın yönetmenliğini üstleneceği filmin başrollerinde Felicity Jones, Ona Diego Luna, Ben Mendelsohn, Donnie Yen, Jiang Wen, Mads Mikkelsen, Alan Tudyk, Riz Ahmed ve Forest Whitaker yer alıyor.

Rogue One: A Star Wars Story‘de asilerin Death Star’ın (Ölüm Yıldızı) planlarını çalma görevini izleyeceğiz. Bu önemli görevde asilere Jyn Erso liderlik edecek. Geçtiğimiz günlerde Star Wars’ın en önemli karakterlerinden biri olan Darth Vader’inde filmde olacağı açıklanmıştı!

Rogue One: A Star Wars

Yorum Yaz