Rihanna Star Trek:Sonsuzluk Film Müziği Sledgehammer’i Seslendirdi

Rihanna Star trek

Star Trek:Sonsuzluk soundtrack / film müziklerinden biri olan Sledgehammer‘i ünlü müzisyen Rihanna seslendirdi. Ayrıca filme özel Imax kameralarla bir de video klip çekilen şarkı bu anlamda dünyada da bir ilk oldu. Şarkıya özel video klibi ve soundtrackli özel fragmanı aşağıda bulabilirsiniz!

Rihanna Sledgehammer Video Klip

Rihanna Sledgehammer Soundtracklı Yeni Fragman

 

İlk kez kullanılan bu teknoloji hakkında bilgi veren klibin yönetmeni Floria Sigismondi, çekimlerde “KAPTAN AMERİKA: KAHRAMANLARIN SAVAŞI” filmindeki görkemli savaş sahnelerinde kullanılan ALEXA IMAX® kamerasını kullandıklarını söyledi. Kamera, IMAX’in dijital re-master süreciyle birleştiğinde, en yüksek düzeyde dijital görüntü yakalama ve playback sonuçlarıyla saf netlik, inanılmaz detaylar, canlı renklerle çarpıcı ve gerçekçi görüntüler sağlıyor.

Justin Timberlake, David Bowie, Katy Perry, Pink gibi pek çok ünlü isimle çalışan klip yönetmeni Sigismondi şunları ekledi: “Küçük bir kız olduğum zamanlardan beri STAR TREK hayranıyım. Yeni bölgeleri ve bilinmeyeni keşfetme fikrini çok seviyordum. Bu yüzden tamamen IMAX kameralarıyla çekilen bir müzik klibini çeken ve farklı türden yeni bir alanı keşfetmek için bu devrimsel teknolojiyi kullanan ilk yönetmen olmak bu hayalin bir parçası.”

Yorum Yaz