Pasifik Savaşı (Pasific Rim) 2 Çekilecek mi sorusu Hala Belirsizliğini Koruyor

Pasifik Savaşı 2

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yönetmenliğini üstlendiği Pasifik Savaşı (Pasific Rim) filmi 2013 de gösterime girmişti. Bilim kurgu türünde ki film 2020 lerde başka bir boyuttan gelen Kaiju adı verilen canavarların dünyamızı yok etmeye çalışması ve insanoğlunun da Jaegers adı verilen devasa robotlarla Kaiju isimli canavarları durdurmaya çalışması anlatılıyordu. Film 190 milyon $ lık bütçeyle 410 milyon $ gişe başarısı elde etmişti.

Şimdi gelelim yönetmen Guillermo del Toro‘nun Pasifik Savaşı 2 planlarına. Ünlü yönetmen Guillermo del Toro ikinci filmin hem senaryosunu hemde bütçesini sonuçlandırıp Universal Stüdyolarına sundu. Artık iş projenin stüdyoca onaylanmasına kalmış durumda. Her ne kadar bir kısım umutlu olsa da gerçekte projenin ne olacağı belirsiz diyebiliriz.

Gelen bilgiler filmin devamının çekileceği yönünde fakat şimdiye kadar ikinci film için herhangi somut bir adımda görmemiş vaziyetteyiz. Şuda bir gerçek bugün ikinci film için yapım onayı çıksa bile 2018’den önce beyazperdeye gelmesi imkansız.

Yorum Yaz