Parçalanmış Türkçe Film Fragmanı

Parçalanmış Split

Altıncı His, Ölümsüz ve İşaretler filmlerinden tanıdığımız M. Night Shyamalan‘ın yönetmenliğini üstlendiği gerilim türünde ki Parçalanmış filminden Türkçe altyazılı fragman yayınlandı. Başrollerini James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley,Jessica Sula ve Haley Lu Richardson‘un paylaştığı Parçalanmış filminin vizyon tarihi ise 17 Şubat 2017.

Çoklu kişilik bozukluğu olanların zihinsel bölünmeleri, uzun zamandır bilimin ilgisini çekmiştir ve çözülememiş olsa da bazılarının her kişilik için benzersiz fiziksel nitelikler, tek bir varlık içinde kavramsal ve fizyolojik bir prizma sergileyebileceğine inanılmaktadır.

Kevin (James McAvoy), güvenilir psikiyatrı Dr. Fletcher’a göre (Betty Buckley) 23 kişiliği kanıtlamış olsa da geride, hala yüzeye çıkmamış ve diğer herkese hükmetmek üzere çıkmaya hazır bekleyen bir kişiliği kalmıştır. Casey (Anna Taylor-Joy, The Witch) tarafından üç genç kızı kaçırmak zorunda bırakılan Kevin, zihnindeki odacıklar arasındaki duvarlar parçalanmaya başlarken hem içindeki kişilikler hem de etrafındakiler arasında hayatta kalmak için bir savaş başlatır.

Yorum Yaz