Pan Türkçe film Fragmanı

Peter Pan filmi 2015

J. M. Barrie’nin efsanevi karakteri Peter Pan yeniden beyazperde’ye dönmeye hazırlanıyor. Fakat yeni film orjinal karakterlere yeni bir bakış açışı getiren türde.

Joe Wright’ın yönetmenliğini üstlendiği Oscar adayı Hugh Jackman Karasakal’ı rolünde; Garrett Hedlund’u Hook/Kanca rolünde; yine Oscar adayı Rooney Mara’yı  Kaplan Lily rolünde; ve Amanda Seyfried’ı  Mary rolünde; ve genç oyuncu Levi Miller’i de Peter rolünde izleyeceğimiz Pan filmi 11 Aralık 2015’de 3D ve Türkçe Dublaj seçenekleriyle gösterime girmeye hazırlanıyor.

Peter 12 yaşında, bastırılamaz ölçüde asi bir mizaca sahip, yaramaz bir çocuktur. Fakat tüm hayatını geçirdiği Londra’nın kasvetli yetimhanesinde bunların tercih edilen nitelikler olduğu pek söylenemez. Sonra, inanılmaz bir gecede, Peter yetimhaneden kaçırılıp; korsanların, savaşçıların ve perilerin olduğu Neverland (Varolmayan Ülke) adında fantastik bir dünyaya götürülür. Peter orada bir yandan müthiş maceralarla karşılaşıp ölüm-kalım savaşları yaparken, bir yandan da kendisini çok uzun süre öne yetimhaneye bırakmış olan annesinin sırrını çözmeye ve bu sihirli topraklarda hakkı olan yerini bulmaya çalışır. Savaşçı Tiger Lily ve James Hook adındaki yeni bir arkadaşla takım oluşturan Peter’ın Neverland’i kurtarmak ve —sonsuza dek Peter Pan olarak anılacak hakiki bir kahraman olmak şeklindeki— gerçek yazgısını bulmak için acımasız korsan Blackbeard’ı yenmesi gerekmektedir.

Yorum Yaz