Oyuncak Hikayesi (Toy Story) 4 Çekiliyor

Pixar Animasyon’un 1995 yılında sinema dünyasına kazandırdığı Oyuncak Hikayesi (Toy Story) gösterime girdiği dönemde büyük bir başarı kazanmış ve 30 milyon $ bütçesine rağmen tüm dünyada 355 milyon $ gişe hasılatına ulaşmıştı. Daha sonra Oyuncak Hikayesi filminin bu başarıdan sonra ikinci ve üçüncü filmleri de beyaperdede ki yerini almıştı. Daha sonra “Oyuncak Hikayesi”, 2005 yılında Amerika Birleşik Devletleri Kongre Kütüphanesi tarafından “kültürel, tarihi ve estetik olarak önemli” filmler arasına seçilerek ABD Ulusal Film Arşivi’nde muhafaza edilmesine karar verilmiştir.

Şimdilerse Walt Disney serinin dördüncü filmi için kolları sıvamış vaziyette. Walt disney Pictures’in patronu Bob Iger serinin dördüncü filmininin 2017 yılında gösterime gireceğini açıkladı. Dördüncü filmi de ilk üç filmin yönetmeni olan  John Lasseter yönetecek. Filmin seslendirme karosu şu an için belli olmasa da Hollywood kulüslerinde dolaşan dedikoduya göre Tom Hanks, Tim Allen, John Cusack gibi isimlerin geri döneceği konuşuluyor.

İlk üç filmle hem seyircilerin hemde yapımcıların yüzünü güldüren Oyuncak Hikayesi bakalım serinin dördüncü filmiyle de aynı başarıyı yakalayabilecek mi?

Yorum Yaz