Outlander Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Outlander 2. sezon

Starz kanalında ağustos ayında yayın hayatına başlayan Outlander dizisi yakaladığı izlenme oranlarıyla kanalının yüzünü güldürmeyi başarmıştı. İlk sezonu 16 bölümden oluşan dizinin 27 Eylül cumartesi “Both Sides Now” adlı 8. bölümüyle sezon arasına girdiği açıklanmıştı. Starz ilk sezonun geri kalan 8 bölümünüyse 4 Nisan 2015 Cumartesi tarihinden itibaren yayınlamaya başlayacak. Dizinin hayranları yeni bölümler için ilkbahar aylarına kadar beklemek zorunda kalacak.

Diana Gabaldon'un 2010 yılında yayınlanan Outlander (Yabancı) kitabından uyarlanan dizinin başrollerinde Caitriona Balfe (Clarie) ve Sam Heughan (Jamie) paylaşıyor.

Her bölümü 5 milyon kişi tarafından izlenen dizinin konusu ise şu şekilde; Sene 1945. Eski bir savaş hemşiresi olan Claire Randall, evine dönmüştür. Tekrar bir araya geldiği eşiyle ikinci bir balayına çıkar. Salisbury Düzlüğü'nde bulunan tarihi taş çemberini ziyaret ederler. Bu taşlardan birine dokunan Claire birden kendini, savaş yüzünden yıkılmış ve gruplaşmış sınır baskınlarına maruz kalan İskoçya'da bir yabancı olarak bulur. Sene 1743'tür.

Outlander Dizi Fragmanı

Yorum Yaz