Orlando Bloom Karayip Korsanları 5 Filminde Oynayacak

Daha önceki haberimiz Karayip Kosanları serisinin 5. filminin ayrıntılarının belli olmaya başladığının haberini vermiştik. Şimdiyse Hollywood çevrelerinde dolaşan başka bir söylenti ise Karayip Korsanlarının ilk üç filminde yeralan Orlando Bloom’un tekrar seriye beşinci filmle döncebileceği.

Yüzüklerin Efendisi, Karayip Korsanları,Cennetin Krallığı,Truva gibi epik filmlerle kariyerine başlangıç yapan Orlando Bloom’u uzun süredir sevenleri epik bir filmde izleyemiyorladı taki Peter Jackson’un yönetmenliğini üstlendiği ve Yüzüklerin Efendisi serisinin başlangıç filmleri olan Hobbit’e kadar. Yakışıklı aktör tüm dünyada şöhretini perçinleyen ve hayran kitlesini arttırdığı Karayip Korsanlarının beşinci filmiyle beraber tekrar karşımıza Will Turner olarak karşımıza çıkabilir.

2011 yılında vizyona giren serinin dördüncü filmi olan  Karayip Korsanları: Gizemli Denizlerde filminde gişe hasılatında her nekadar yapımcıları tatmin etse de serinin üç filminde Johnny Depp’le birlikte başrolleri paylaşan Keira Knightley ve Orlando Bloom’un olmaması filmin hayranlarını pek tatmin etmemişti.

Serinin beşinci filmi olan Pirates of the Caribbean : Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları 5 : Ölü Adamlar Masal Anlatamaz) Johnny Depp’i tekrar Kaptan Jack Sparrow olarak izleyecez. Ayrıca filme Jack Davenport ve Geoffrey Rush gibi eski topraklarda dahil olmaya hazırlanıyor. Şimdilik Hollywood çevrelerinde dolaşan bir fısıltı olsa da Orlando Bloom’un da ekibe tekrar katılabileceği yüksek bir ihtimal.

1 Yorum var

  1. hasan 12 Eylül 2014

Yorum Yaz