Ocean’s Eleven Çetesi Kadınlardan Oluşan Ekibiyle Yeniden Dönüyor!

oceans eleven

Steven Soderbergh‘in yönetmenliğini üstlendiği başrollerinde George Clooney , Brad Pitt , Matt Damon, Andy Garcia ve Julia Roberts gibi birbirinden ünlü oyuncuları kadrosunda barındaran Ocean’s Eleven‘in daha sonra 2004 de Ocean’s Twelve (Ocean’s 12) ve 2007 de Ocean’s Thirteen (Ocean’s 13) isimli devam filmleri çekilmişti.

Ghostbusters (Hayalet Avcıları)’ın yıllar sonra kadınlardan oluşan yeni kadrosuyla beyazperdeye dönmeye hazırlanması hollywood yapımcılarını eski gişe yapmış filmleri kadınların öncülüğünde yeniden çekilmesinin yolunu açmıştı. Şimdi de Açlık Oyunları ve Zafer Yolu filmleriyle tanıdığımız Gary Ross’un yönetmenliğinde adınlardan oluşan yeni çetemiz toplanmaya hazırlanıyor. Ve de çetemizin üyelerini Hollywood’un birbirinden ünlü isimleri canlandıracak. Jennifer Lawrence, Sandra Bullock ve Cate Blanchett‘ın da dahil olduğu kadro gördüğümüz kadarıyla hem zekalarını hemde dişiliklerini kullanacaklar. Gösterim tarihi belli olmayan filmin oyuncu kadrosunu yakından tanıyalım!

Sandra Bullock (Sandra Annette Bullock)

Sandra Bullock

1993 yapımı Cezalandırıcı (Demolition Man) ve Hız Tuzağı (Speed) ile hızlı bir çıkış yakalayan Sandra Bullock  2010 yılı Mart ayında düzenlenen Oscar ödül töreninde “En İyi Kadın Oyuncu” dalında Oscar almıştır.

Cate Blanchett (Catherine Élise Blanchett)

cate blanchette

Avustralya doğumlu Cate Blanchett iki kez Oskar, üç kez BAFTA ve üç kez Altın Küre kazanmıştır. İlk çıkışını 1997 yapımı Paradise Road ile yapmasına rağmen tüm dünyada tanınması 1998 yapımı Elizabeth filminde canlandırdığı I. Elizabeth’dir. Bu rolü ona ilk kez Oscar adaylığını getirmiştir.

Jennifer Lawrence (Jennifer Shrader Lawrence)

jennifer lawrence

1990 doğumlu genç yaşına rağmen Oscar, Altın Küre, SAG ödülleri kazanmıştır. 4 yaşında oyuncu olmaya karar veren Jennifer Lawrance Şuan dünyanın en çok tanınan aktristlerin birisi. kendisinin şuan için projeye dahil olması kesin değil ama dedikodular Jennifer Lawrence’nin çoktan ekibe katıldığı yöneünde.

Elizabeth Banks (Elizabeth Maresal Mitchell)

Elizabeth Banks

Hollywood’un önde gelen isimlerinden olan Elizabeth Banks’ın şuan Pitch Perfect 3’ün yönetmenliğinde ayrıldığı yönünde bir söylenti mevcut. Bu da aklıllara Elizabeth Banks’in Oceans Eleven için yeni projesini feda ettiğini getiriyor.

Helena Bonham Carter

helena boham carter

Londra doğumlu İngiliz oyuncu Güvercinin Kanatları’ndaki Kate Croy ve Zoraki Kral’daki Anne Kraliçe rolleriyle iki kez Akademi Ödülü’ne aday gösterilmiş Bonham Carter; yedi Altın Küre adaylığı, bir En İyi Kadın Oyuncu Uluslararası Emmy Ödülü adaylığı, üç Primetime Emmy Ödülü adaylığı, bir BAFTA ödülü ve bir Screen Actors Guild ödülü elde etti. Tim Burton2un çoğu filminde yer alan oyuncu oynadığı her filmde yüksek performansı ile göz dolduruyor.

Mindy Kaling

mindy kaling

Dizilerden tanıdığımız Mindy Kaling için diğer çete üyelerine nazararn daha biliniyor desek yanlış olmaz fakat yer aldığı yapımlarda gösterdiği performans ile göz dolduran aktris bakalım Ocean’s eleven da nasıl bir performans gösterecek.

Yorum Yaz