Ocean’s 8 Filminin Çekimleri Başladı!

oceans 8

2001 yapımı Ocean’s Eleven‘le başlayan 2004 yapımı Ocean’s Twelve ile devam eden ve 2007 yapımı Ocean’s Thirteen‘le son bulan soygun filmlerinin en başında gelen Ocean’s serisinin kadınlardan oluşan yeni üyeleriyle tekrar beyazperdeye geleceğinin haberini daha önceden vermiştik.

Geçtiğimiz aylarda Ghostbusters (Hayalet Avcıları) filmi kadınların öncülüğünde yeniden çekilmiş ve hatırı sayılır bir başarı elde etmişti. Eski gişe yapmış filmleri kadınların öncülüğünde çekileceği ikinci film olan Ocean’s 8 filminin de aynı başarıyı yakalaması kadınların ağırlıkta olduğu yeniden çekimlerin yolunu açacağını gösterecektir.

Dev hollywood aktristlerinden oluşan Ocean’s 8‘in kadrosunda Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Rihanna gibi isimler yer alıyor. Sandro Bullock’un daha önceki Ocean’s serilerinde George Clooney’in canlandırdığı Danny Ocean’ın hapis yatmış kız kardeşi rolünde karşımıza çıkacağı filmde George Clooney’in de Danny Ocean rolüyle filmde yeralabileceği haberlerinin olduğunu da belirtelim.

Çekimleri New Yorkta başlayan filmin gösterim tarihi ise 8 Haziran 2018 olarak belirlendi. Filmin yönetmen koltuğunda ise Açlık Oyunları ve Zafer Yolu filmleriyle tanıdığımız Gary Ross yeralıyor.

Yorum Yaz