Ninja Kaplumbağalar Filminden Son Gelişmeler

Ninja Kamlumbağalar

Michael Bay’in yapımcılığını üstlendiği Ninja Kamlumbalar filminden daha önce ki yazılarımızda bahsetmiştik ve filmden son haberlerde gelmeye başladı. Aslında ilk başlarda 2012 yılında çekimlerine başlanıp 2013 noelinde gösterime girmesi planlanan film bazı nedenlerden dolayı sürekli olarak çekim tarihini ve vizyon tarihini ertelemek zorunda kalmıştı. Yönetmeni ve kadrosu belli olan filmin ilk gösterim tarihi mayıs 2014 olarak açıklansa da daha sonra bir ay ileri atılarak haziran 2014 e ertelenmişti. Ve son kez Paramount pictures filmin gösterim tarihini iki ay ileri atarak Ağustos 2014 olarak belirledi. Paramont Pictures hariç yapım haklarını elinde bulunduran Nickelodeon ve Platium Dunes te filmin tarihi için bastırmaya başladı. Bunun nedeni de Transformers 4 ünde yakın tarihlerde vizyona girecek olması. Ve şirketler Transformers 4 den de ticari güç alarak vizyona girmeyi düğşünüyorlar bu sayede sadece sadece sinemalarda satılan biletlerden değil aynı zaman da oyuncak ve yan ürünlerin de satımından gelir artışı bekliyorlar.

Yalnız ertelenen yeni tarihlerde Marvel Stüdyolarının Guardians of the Galaxy filmiyle çakışabilir. Marvel stüdyolarının kendi süper kahramanlarıyla oluşturduğu aksiyon dolu dünya izleyiciyi daha fazla cezbetmekte ve buda haliyle film için gişe kaybı anlamına gelebilir. Neler olacağını bize zaman gösterecektir.

Yeni filmin kadrosu hakkında da bilgi vermeden geçmeyelim. Ninja Kamlumbağalar filminin yönetmenliğini Titanların Öfkesi, Dünya İstilası gibi filmlerin de yönetmenliğini üstlenen Jonathan Liebesman üstlenecek. Filmin başrollerinde ise Megan Fox, William Fichtner, Alan Ritchson, Whoopi Goldberg paylaşıyor.

Ninja kamlumbağalar hakkında da kısa bir bilgi verecek olursak il defa 1984 yılında çizgi roman olarak piyasa çıkan mutant kaplumbağalarımız ilk defa 1990 yılında sinema perdesinde gözüktü. 1990 , 1991 ve 1993 olmak üzere üç filmlik bir seri oldu. 2000 li yıllarda 3D teknolojisiyle çekilerekde tekrar beyazperde ye geldiyse de doksanlı yıllarda ki başarısını tekrarlayamamıştır.

Eserde genel olarak eser uzaylı düşmanlardan şehirdeki serserilere kadar birçok kötü karakteri içerir.Bu kötü karakterler arasından en ünlüleri Shreder ve onun ortağı ve aynı zamanda ona emir verebilen Beyin’dir. Hikâye kahramanlarından bir diğeride Kanal Muhabiri April Oneill’dır. Kahramanlarımız Rafael, Donatello, Leonardo, Michelangelo pizzaya düşkündürler.

Ninja Kablumbağalar 1 Film Fragmanı 

Yorum Yaz