Naomi Watts İnsurgent Filmine Dahil Oldu

2014 yılının başlarında vizyona giren Uyumsuz (Divergent) filminin devam filmi olan İnsurgent’i oyuncu kadrosuna ünlü yıldız Naomi Watts’da dahil oldu.

Filmin yapım stüdyoları olan Lionsgate ve Summit ayrıca serinin üçüncü ve son filmini de Harry Potter, Alacakaranlık, Açlık Oyunları filmlerinde olduğu gibi iki bölüm halinde yayınlayacak. Ve Naomi Watts’la yapılan anlaşma serinin iki bölümlük son filmi içinde geçerli olacak.

Neil Burger’ın yönetmenliğini Shailene Woodley ve Theo James’in başrolünü üstlendiği filmde Naomi Watts’ın büyük bir rol alacağı kesin gibi. Herşey yeni filmden haberler geldikçe dahada netleşecektir.

2015 Mart ayında vizyona girmesi planlanan ikinci filmde; Tris ve Four karakterlerinin kaçak durumuna düşmesi ve Kate Winslet’ın canlandırdığı Jeanine tarafından avlanmaya çalışıldıklarına tanıklık edeceğiz. Zamana karşı yarışan ikilinin yakalanmadan önce Tris’in ailesinin neyi korumak için yaşamlarını feda ettiklerini bulmaları ve Erudite klanının neden kendilerini bu kadar çok öldürmek istediğini çözmek zorundalar.

Serinin üçüncü filmi Allegiant ise iki bölüm halinde 18 Mart 2016 ve 24 Mart 2017 tarihlerinde vizyona girecek.

Uyumsuz (Divergent) Film Fragmanı

Yorum Yaz