Muhteşem Yüzyıl Kösem Yeni Sezonda Kimler Olmayacak?

Star Tv’de ekranlara gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi dün yayınlanan 30. bölüm ile sezon finali yaparak ekranlara veda etti.  Şimdiye kadar yayınlandığı 30 bölüm boyunca bir çok ünlüyü ağırlayan dizide final bölümü ile birlikte deyim yerindeyse tam bir yaprak dökümü yaşandı.

Muhteşem Yüzyıl Kösem

Muhteşem Yüzyıl Kösem’in sezon finalnde Genç Osman’ın yeniçeriler tarafından tahttan indirilip öldürülmesinin ardırdan onun yerine tahta çıkarılan Sultan Mustafa da Kösem Sultan tarafından tahttan indirildi. Dizide Kösem sultan Genç Osman’ın öldürülmesinden sorumlu olan herkesi öldürttü. Aslıhan Gürbüz (Halime Sultan), Mete Horozoğlu (Zülfikar Ağa), Öykü Karayel (Dilruba Sultan), Taner Ölmez (Genç Osman) ve Mustafa Üstündağ (Davut Paşa) ölerek diziye veda ettiler.

2016 Ekim ayında ikinci sezonu ile yeniden ekranlara gelecek olacak dizi yeni sezonda Sultan 4. Murat’ın dönemini anlatacak. İkinci sezonda ilk sezonda olduğu gibi Beren Saat, Vildan Atasever, Boran Kuzum, Esra Dermancıoğlu ve Nadir Sarıbacak kadroda yeralacaklar. Şuan için Muhteşem Yüzyıl Kösem’de 4. Murat’ı kimin canlandıracağı ise henüz belli değil.

Yorum Yaz