Muhteşem Yedili (The Magnificent Seven) Filminden Türkçe Fragman Yayınlandı!

1960 ABD yapımı western macera filmi The Magnificent Seven (Muhteşem Yedili) filminin yeniden beyazperdeye uyarlaması olan film klasik hikayesine kendi modern bakış açısını getiriyor!

Muhteşem Yedili

Antoine Fuqua‘nın yönetmenliğini üstlendiği Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D’Onofrio, Byung-Hun Lee ve Peter Sarsgaard‘ın başrollerini paylaştığı filmin Türkiye gösterim tarihi ise 23 Eylül 2016.

Sanayici Bartholow Bogue ( Peter Sarsgaard)’un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır; ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D’Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Gelecegini bildikleri vahşi hesaplasma icin sehri hazirlarken, bu yedi parali asker kendilerini paradan daha fazlasi icin savasirken bulurlar.

Yorum Yaz