Mayıs Kraliçesi’ne Star Tv’den Rakip Dizi “Gecenin Kraliçesi”

Yeni sezonda Show tv’de izlemeye başladığımız ve seyirciden olumlu geri dönüş alan Mint yapımı dizi Mayıs Kraliçesi‘ne, Star tv’den rakip geliyor. Gecenin Kraliçesi isimli dizi, çok yakında Star tv ekranlarında başlıyor. Dizinin başrollerini Muhteşem Yüzyıl’dan tanıdığımız Meryem Üzerli ile Suskunlar dizisinden hatırlayacağınız Murat Yıldırım paylaşıyor. Dizinin kadrosunda ayrıca; Selim Bayraktar, Funda Eryiğit, Seda Akman, Burak Deniz ve Deniz Celiloğlu gibi başarılı oyuncular da yer alıyor. 

Mayıs Kraliçesi Dizisi Yayından Kaldırıldı

Yönetmenliğini (Çarli dizisinden tanıdığımız) Yağmur & Durul Taylan biraderlerin yaptığı ve Ocak 2016 tarihinde yayınlanmaya başlayacak olan dizinin konusu ise şöyle;

Selin (Meryem Uzerli) ve Kartal’ın (Murat Yıldırım) Fransa’da başlayıp Karadeniz’e, oradan da İstanbul’a uzanan aşk hikayesi.  Gecenin Kraliçesi, tüm güzelliğini bir geceye sığdıran, efsaneye göre yalnızca şanslı insanların görebildiği nadide bir çiçektir. Böyle bir gecede başlar Selin ve Kartal’ın hikayesi.

Selin, Güney Fransa’nın Grasse şehrinde yıllardır aşkın kokusunu aramaktadır, bu sihirli uğraş Kartal’ın onu ilk gördüğü anda aşık olmasını sağlar. Kartal ve Selin bir gecede solacak olsa da onları buluşturan aşkı yaşamaya razı gelirler. Fransa’da başlayan aşk hikayesi Karadeniz’e oradan da İstanbul’a uzanır.

Bakalım dizi Mayıs Kraliçesi ile aynı saate mi denk getirilecek ve bu rekabet reytinglere nasıl yansıyacak?

Güncelleme: Tahmin ettiğimiz gibi oldu ve dizinin yayın günü ile saati Salı / 20:00 olarak belirlendi.

Diziden ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorum Yaz