Mahsun Kırmızıgül’in Yeni Filmi Vezir Parmağı’ndan İlk Resimler!

Vezir Parmağı Mahsun Kırmızıgül

Beklentilerin aksine çıkardığı her filmle büyük ses getiren Mahsun Kırmızıgül hem başrolünü hem senaryosunu hem de yönetmenliğini üstlendiği Vezir Parmağı filmiyle yeiden beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor.

İstanbul, Kapadokya, İzmit, Kayseri, Aksaray’da çekimleri yapılan film kalabalık bir oyuncu ve teknik ekiple çekildi. Filmde 64 kişilik oyuncu kadrosunun yanı sıra 150 kişilik de teknik ekip yeraldı. Mahsun Kırmızıgül‘ün başrolünde yer aldığı filmde Ali Sürmeli, Selim Bayraktar, Peker Açıkalın, Orçun Kaptan, Levent Sülün, Rana Cabbar, Metin Yıldız, Talat Bulut, Altan Erkekli, Cihat Tamer, Nuri Alço, Muhammed Cangören, Hayrettin Karaoğuz’un yanı sıra Yasemin Yalçın, Gülben Ergen, Ece Uslu, Derya Şensoy, Meral Çetinkaya, Aydan Burhan, Güner Özkul, Suna Selen, Defne Yalnız gibi tanınan isimler yer alıyor.

27 Ocak 2017’de gösterime girecek filmde Osmanlı İmparatorluğu döneminde geçen ,beş farklı bölgeden seçilen, beş farklı kültüre ve coğrafyaya ait hamalların savaşa giriş öyküsünü anlatılacak.

Vezir Parmağı Mahsun Kırmızıgül

Vezir Parmağı Mahsun Kırmızıgül

Yorum Yaz