Kung Fu Panda 3 Geliyor! Peki Ne Zaman Gösterime Girecek?

2008 yılında ilk kez beyazperdeye gelen Kung Fu Panda çok sevilmiş hem yapımcıların hem de seyircilerin yüzünü güldürmeyi başarmıştı.  Kung Fu Panda’nın yakaladığı bu başarıdan sonra animasyon film seri haline getirilmiş ve 2011 yılında devam filmi gösterime girmişti . Serinin ikinci filmi de ilk filmin yakaladığı başarıyı yakalamıştı. İlk filmiyle büyük başarı yakalayan bu animasyon serisinin üçüncü filminin çekileceği  bekleniyordu ama tarih olarak net bir tarih bilinmiyordu. Üçüncü filmin yayın tarihi de geçtiğimiz günlerde belli oldu. Kahramanlarımız korkusuz beşli ve Po 2016 yılında tekrar beyazperdeye dönmeye hazırlanıyor.

DreamWorks Animasyon tarafından yapılan animasyon filmde  aksiyon, Komedi,drama, dövüş sanatları gibi bir çok konu mevcuttu. Atrıca ilk iki filmde olduğu gibi serinin üçüncü filminin de seslendirmesinde Jack Black, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Seth Rogen, Lucy Liu yer alacak ve karakterlere sesleriyle hayat verecekler.

Kung Fu Panda 3 18 Mart 2016 tarihinde gösterime girecek. Bakalım üçüncü film serinin ilk iki filminin yakaladığı başarıyı yakalayabilecek mi?

Kung Fu Panda 2 Türkçe Film Fragmanı

Yorum Yaz