Kötü Komşular 2 Türkçe Film Fragmanı

Kötü Komşular 2

İlk filmi 2014 yılında gösterime giren ve yılın en sevilen filmlerinden olan Kötü Komşular (Bad Neighbors) şimdide ikinci filmiyle 2016’nın en sevilenlerinden biri olmaya aday.

Nicholas Stoller’ın yönetmenliğini üstlendiği komedi filminde ailelerin komşu kız kardeşlerle karşı karşıya geldiğinde yaşanan olayları anlatıyor. Filmin başrollerinde Seth Rogen, Zac Efron, Rose Byrne, Chloë Grace Moretz,Dave Franco, Ike Barinholtz, Carla Gallo, Christopher Mintz-Plasse, Kiersey Clemons, Beanie Feldstein, Selena Gomez ve Lisa Kudrow yeralıyor.

Mac (Rogen) ve Kelly Radner ikinci bebeklerini beklemektedir ve taşınmaya karar verirler. Yola getirdikleri mahalleden emin olan ve evi satmanın güvenli olduğuna karar veren çift yeni komşularının, Teddy (Efron) ve kardeşlerinden daha beter bir kız kardeş grubu olduğunu anlar.

Okullarının cinsiyetçi ve baskıcı sisteminden sıkılan sıradışı Kappa Nu kardeşleri, kendi evlerini açmaya ve istedikleri şekilde yaşamaya karar vermişlerdir. Shelby (Moretz) ve kardeşleri Beth (Kiersey Clemons) ve Nora (Beanie Feldstein) kampus dışındaki mükemmel yeri bulmuşlardır ve sakin bir muhitte oturdukları gerçeğini umursamazlar.

Yeni komşularını alaşağı etmek isteyen Radners ve en iyi arkadaşları Jimmy (Ike Barinholtz) ve Paula (Carla Gallo), gizli silahları karizmatik Teddy’i savaşmak için geri getirirler. Teddy karizmasıyla kardeşleri etkileyebilirse Kappa’ların kepenklerini indirebileceklerdir ancak kızkardeşlerin pratik zekasını ve çılgınlığını hafife almışlardır.

Kötü Komşular 2 filminin gösterim tarihi 13 Mayıs 2016.

Yorum Yaz