Korku Seansı 2’den Sanal Gerçeklik Videosu Yayınlandı!

Korku Seansı 2

2013 yapımı Korku Seansı‘nın (The Conjuring) devam filmi bir kez daha James Wan’ın yönetmenliğinde Ed ve Lorraine Warren’ın dosyalarından bir başka gerçek vakayı ele alıyor. Serinin ilk filmi olan James Wan imzalı “Korku Seansı” özgün korku film dalında gelmiş geçmiş en büyük açılış hasılatını yapmıştı. Dünya çapında elde ettiği 319 milyon dolarlık gişe hasılatıyla film, “The Exorcist/Şeytan”dan sonra özgün korku filmi dalında tüm zamanların en çok gişe hasılatı yapmış ikinci filmi olma özelliğini sürdürüyor.

İlk filmde de başrolleri paylaşan Vera Farmiga ve Patrick Wilson ikinci filmle birlikte tekrar Lorraine ve Ed Warren karakterlerine hayat verecekler. Filmde Warren çifti en korkunç paranormal araştırmalarından birini yapmak üzere, Londra’nın kuzeyine, kötü ruhların rahatsız ettiği bir evde dört çocuğunu tek başına büyütmeye çalışan bekar bir anneye yardım etmeye gidiyorlar. Filmin başrollerini paylaşan diğer oyuncular şöyle: Bekar anne rolünde Frances O’Connor, onun çocukları rolünde Madison Wolfe ve yeni oyuncular Lauren Esposito, Patrick McAuley ve Benjamin Haigh. Maria Doyle Kennedy, Simon Delaney, Franka Potente ve Simon McBurney.

Korku Seansı 2 gösterim tarihi 10 Haziran 2016.

Bu video ile, filmde tanışacağımız Hodgson’ların evinde gezintiye çıkabilirsiniz. Videoyu izlerken, farenizi hareket ettirerek yada uyumlu VR gözlüğü kullanarak evin içinde 360 derece sanal gerçekliği yaşayabiliriniz.

Korku Seansı 2 Film Fargmanını İzlemek İçin Tıklayın

Yorum Yaz