Kore Uyarlaması Dizi “Seviyor Sevmiyor” Atv’de Başlıyor


Son dönemde bir sürü dizi çekiliyor, bir çoğunun ismi şarkılardan aşırma ve geneli de kısa sürede yayından kalkıyor. En fazla ilgi gören diziler ise tabi ki komediler. Bu sebeple en fazla deneme yanılma yapılan da bu kategoriden oluyor. Yakın zamanda ekranlara yeni bir deneme geliyor, Kore yapımı She Was Pretty dizisinden uyarlanan dizi de, ne yazık ki ilk olarak karakterlerin sönüklüğü dikkat çekiyor. Ayrıca dizinin adı da çok sıradan. Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız ve Yiğit Kirazcı’nın yer aldığı dizinin reytinglerini merakla bekliyoruz.

Dizinin kanalı belli; Atv. Ancak yayın günü ve saati henüz belli değil. Dizinin konusu ve fragmanına geçersek;

Çocukluk aşkı olan bir çiftin yıllar sonra bir araya gelmesi, çeşitli tesadüflerle birbirlerine yakınlaşmasının ve diğer karakterlerin dahil olmasıyla karmaşıklaşan aşk oyunlarının anlatıldığı dizide, ilk aşkın masumluğu ile bir çiftin başına gelenleri izliyoruz.

Yerli Yapım:

Orijinal Yapım:

Kore’de yayınlanan She Was Pretty, MBC kanalında, 3 ay 16 bölüm olarak yayınlandı. İnşallah tahminlerde yanılırız da yeni dizimiz “Seviyor sevmiyor”, yakın zamanda yayından kalkan “Mayıs Kraliçesi”, “Aile işi” gibi dizilerle aynı kaderi paylaşmazve daha uzun soluklu olur.

1 Yorum var

  1. Boşver JS 08 Haziran 2016

Yorum Yaz