Kiraz Mevsimi Dizisinin Yönetmeni Projeden Ayrıldı

İlk olarak Cinerium.com’da yayınlanan ve sonrasında pek çok magazin ve haber sitesinin aynen yer verdiği “Fox Tv’nin Yeni Dizisi Kiraz Mevsimi Çalıntı mı?” haberimizin üzerinden tam dört gün geçmişti ki dizinin yönetmeninden herkesi şaşırtan bir açıklama geldi. Dizinin yönetmeni olan Filiz Gülmez Pakman, Twitter üzerinden gönderdiği tweet ile Kiraz Mevsimi projesinden ayrıldığını duyurdu.

Dizinin ikinci bölümünü de tamamlayıp sonra ayrıldığı anlaşılan yönetmenin “Süreç film ile bağım kalmamıştır” diye özellikle vurgu yapması ise kafalarda soru işaretlerine sebep oldu. Yönetmenin ayrılığının sebebi henüz bilinmiyor ve dizinin gidişatı ne olacak belli değil, fakat kötü bir başlangıç yapan Kiraz Mevsimi’nin, oyuncular ve kanal yönetimine pek de uğurlu geldiği söylenemez.

Bakalım bundan sonra neler olacak? Çalıntı iddiası ile kötü bir başlangıç yapan ve şimdide yönetmenini kaybeden dizi, yoluna kaldığı yerden yeni bir yönetmen, farklı bir senaryo ile devam mı edecek yoksa Fox tv yönetimi duruma el mi koyacak?

Kiraz Mevsimi dizisine ait önceki yazımıza aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilir,

“Fox Tv’nin Yeni Dizisi Kiraz Mevsimi Çalıntı mı?”

ve dizinin senaryosunun çalıntı olduğu iddiasını güçlendiren 25 dakikalık karşılaştırma videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

4 Yorum var

  1. Özge Fan 04 Ağustos 2014
  2. Özge Fan 04 Ağustos 2014
  3. KM SBSV 04 Ağustos 2014
  4. Selin 18 Şubat 2015

Yorum Yaz