Kayseri Cinemarine Byz Garage’da açıldı

Cinemarine Kayseri

Kayseri’nin en yeni alışveriş merkezlerinden BYZ Garage yeni sinema kompleksine kavuştu. Daha önce Cinema END sinemalarının işletmeciliğini üstlendiği sinema kompleksi Türkiye’nin önde gelen sinema gruplarından Cinemarine tarafından işletilmeye başlandı. Şuanda Kayseri ile beraber 9 sinema kompleksine sahip olan Cinemarine Türkiye’nin önde gelen sinema işletmecilerinden biri.

Yazılarımızı takip edenler bilir daha önce birçok sinema kompleksini gezip siz okuyucularımız için derleme yapmıştık. Cinemarine merkez ofisiyle bağlantıya geçip sinemalarını ziyaret etme isteğimizi belirttik kendileride bu isteğimizi geri çevirmediler. Kendilerine yardımları ve bilgilendirmeleri için çok teşekkür ederiz.

Şimdi gelelim Cinemarine Kayseri‘ye. Başta belirteyim zamanım kısıtlı olduğu için Cinemarine Kayseri’de film izleyemedim. En kısa zamanda biletimi alıp film izleyeceğim ozaman size daha ayrıntılı bilgi vermeye çalışacağım.

Şuanda 5 salonda gösterime başlayan Cinemarine BYZ Garage 400 koltuk kapasitesine sahip. Genelde çift kişilik koltuklardan oluşan sinema da koltuk araları gayet geniş ve salonları da bir o kadar ferah. Tüm salonlarında deri koltuklara sahip olan Cinemarine’de en ön sırada film izleseniz bile perdeyle ön koltuk arasında ki mesafe gayet güzel olduğundan dolayı boyun ağrısı çekmeyeceksiniz.

Bulunduğu lokasyon itibari ile çevredeki tek sinema olan Cinemarine bilet fiyatları konusunda da olumlu bir adım atmış ve hafta içi – hafta sonu – vizyon filmi ayrımı yapmadan tek bir bilet fiyatı uygulamış. Cinemarine de bilet fiyatı sadece 8 TL. Bilet fiyatıyla gerçekten bir adım öne geçmiş diyebiliriz Cinemarine Kayseri için.

Ayrıca 8 TL’lik bilet aldığınız zaman AVM de bulunan Kızıl Resturant ve Bursa Kebap’dan indirimli şekilde karnınızı doyurabilirsiniz. Buda haftasonu zaman geçirmek isteyenler için bir başka güzel hizmet. Kayseri gibi sosyal anlamda gelişme kaydeden bir sinema şehir için fazla maliyet olmadan hem sinemada film izleyebilir hemde karnımızı doyurabiliriz. Sanırım bu hizmet en çok öğrencileri sevindirecektir. Tahminimce bu indirim furyası AVM de buluna diğer yeme içme yerleri içinde çok yakında geçerli olabilecektir. Belirtmeden geçmeyeyim AVM de bulunan spor mağazası Moba’dan 75 TL ve üzeri alışveriş yaptığınızda da 1 sinema bileti hediye ediliyor.

Şuanda açılan ama çalışmaları hala devam eden Cinemarine kısa bir süre sonra 4 salonda da dijital sisteme geçecek. Buda görüntü ve ses sistemleri konusunda sinema kompleksinin bir anda üst lige terfi etmesi demek. Zaten bu bilet fiyatlarını da yeni sisteme geçtikten sonra kullanmaya devam ederlerse gayet güzel bir iş yapmış olabilirler. Ayrıca yeni sistemle beraber 3D filmleri de Cinemarine de izleyebilirsiniz. Tabiki ek gözlük ücretini ödeyerek.

Cinermarine sinemaları büfe konusunda da fahiş fiyatlar uygulamamış. Sinemanın büfe fiyatları da gayet makul. Böylelikle ailece ve arkadaşlarınızla gittiğinizde sizlere çok fazla külfiyet getirmeyecektir. Halkımızda genel bir kanı olan sinema çok pahalı tezi gerek sinemanın bilet fiyatı gerekse büfe fiyatları ile kırılacağına inanıyorum.

BYZ Garage Alışveriş Merkezi de Cinemarine sinemalarının açılması ile daha da hareketlenecektir. Çünkü bir sinema kompleksine sahip olmayan AVM ler ne yazık ki diğer AVM’ler ile yarışamazlar yarışmaları çok zordur.

Türkiye’nin önde gelen sinema gruplarından birinin gücünü arkasına alan Cinemarine bir çok sinemasının da olmasının avantajını kullanarak vizyon filmlerini ilk gösterime girdiği hafta oynatacaktır. Byz Garage de en kısa zamanda film izleyip deneyimlerimi de sizlerle paylaşacağım. Aslında salonlardan fotoğraf çekip koyacaktım ama kendilerinin başını o kadar ağrıtmak istemedim. Ama en kısa zamanda salonların fotoğraflarını da sizlerle paylaşacağım.

Cinemarine Kayseri BYZ Garege AVM iletişim için

Telefon : 0352 326 76 76
Web : www.cinemarine.com.tr (Şuanda Kayseri gözükmüyor ama en kısa sürede koyacaklardır tahminim)
Facebook : https://www.facebook.com/cinemarinecinemas

5 Yorum var

  1. arife 09 Şubat 2014
  2. Hasan 09 Şubat 2014
  3. Cansel 10 Şubat 2014
  4. Ozan
    Ozan 10 Şubat 2014
  5. MEral 14 Şubat 2014

Yorum Yaz