Karayip Korsanlar 5 Filmini Ayrıntıları Belli Olmaya Başladı

Karayip Korsanları 5

İlk filmi 2003 yılında vizyona giren Karayip Korsanları: Siyah İnci’nin Laneti filmi 700 milyon dolardan fazla elde ettiği gişe hasılatındansonra yapımcıların yüzünü güldürmüştü. Ardından 3 devam filmiyle yoluna devam etti. İlk 3 filmde başrollerde Johnny Depp’le birlikte yeralan Orlando Bloom ve Keira Knightley dördüncü filmde yeralmamışlardı.

Serinin beşinci filminin çekileceği hakkında söylentiler gerçeğe dönüşmüştü ama yapımcılardan şimdiye kadar fazla bir bilgi sızmadı. Şimdilik filmin 2015 yılında vizyona gireceği ve ismi belli oldu. Serinin 5. filmi gösterime Pirates of the Caribbean : Dead Men Tell No Tales (Karayip Korsanları 5 : Ölü Adamlar Masal Anlatamaz).

Bu ismin önceki filmler ile bağlantısı olup olmadığı, yani ilk dörtlemedeki hikayeler ile bağlanıp bağlanmayacağı henüz belirsiz. Dead Men Tell No Tales karşımıza yteni bir hikayeyle de karşımıza çıkabilir.

Karayip Korsanları 5 filminin (Dead Men Tell No Tales) çekimleri Ocak ayında başlayacak ve 2015 yılında vizyona girecek.

KARAYİP KORSANLARI 4 FİLM FRAGMANI

Yorum Yaz