Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı’ndan Yeni Teaser Geldi!

Kaptan amerika demir adam kavga

Serinin ismi her ne kadar Kaptan Amerika olsa da filmin yapım stüdyosu Kaptan Amerika serisinin son filmi olan Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı‘nı tam bir Marvel Kahramanlar filmine çevirmiş desek yanlış olmaz sanırsam.

Serinin yeni filminde Yenilmezler ekibinin iki önemli ismi Kaptan Amerika ve Demir Adam kendi taraflarını seçen diğer süper kahramanları da yanlarına alarak birbirleriyle savaşacaklar. Bu arada Marvel’in DC Comics’in de kendi iki süper kahramanı Superman ve Batman‘i bu yıl Batman v Superman: Adaletin Şafağı (Batman v Superman: Dawn of Justice) filminde karşı karşıya getireceğini ce DC’nin bir çok kahramanının filmde görücüye çıkacağını küçük bir hatılatma olarak ekleyelim.  Batman v Superman: Adaletin Şafağı film fragmanını izlemek için tıklayın.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı‘nda Chris Evans (Kaptan Amerika), Robert Downey Jr. (Demir Adam), Scarlett Johansson (Kara Dul), Jeremy Renner (Kartal Göz) kendi rollerine geri dönerken Ant-man filminde Karınca Adam’ı canlandıran Paul Rudd ve Ant-man filminde kısa bir sahnede gördüğümüz Kara Panter rolünde Chadwick Boseman’ı da serinin yeni filminde göreceğiz. The Hobbit filminde ve Sherlock dizisinde Dr. Watson rolüyle karşımıza çıkan  Martin Freeman’ı da Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminde izleme fırsatı bulacağız.

6 Mayıs 2016 tarihinde izleyiciyle buluşacak filmin yönetmen koltuğundaysa Russo Kardeşler yer alıyor.

Filmin konusuna gelecek olursak Yenilmezler (The Avengers) diye bildiğimiz kahramanlarımızın da karıştığı bir olay kötü sonuçlanınca hükümetler Yenilmezler ekibinin takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistemin kurulması için baskı yapmaya başlarlar. Bu durum Yenilmezler grubunda fikir ayrılığına sebep olur. Kaptan Amerika önderliğinde birleşen bir kısım kahramanlarımız Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunurken, Demir Adam’ın önderliğinde toplanan diğer kahraman grubumuzsa  hükümet kontrolünü ve müdahalesini desteklemektedir.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşıuzun fragmanı izlemek için tıklayın


Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı paylaşan: cinerium

 

Yorum Yaz