Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Filminden İlk Fragman Görücüye Çıktı!

Kaptan amerika Kahramanların savaşı

Marvel’in çizgi roman uyarlaması ve serinin üçüncü filmi “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” fiminde kahramanımız Kaptan Amerika (Steve Rogers) insanlığı koruma yolunda görevlerine devam edenYenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri olarak karşımıza çıkıyor.

Yenilmezler’in (The Avengers) dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca (“Yenilmezler: Ultron Çağı’ndaki yaşanan olaylardan sonra) hükümetler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur.

Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Emily VanCamp, Don Cheadle, Jeremy Renner, Chadwick Boseman, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Paul Rudd ,Frank Grillo, William Hurt ve Daniel Brühl‘ün başrollerinde yer aldığı Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin yönetmenliğini ise Anthony & Joe Russo üstleniyor.

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filmi tüm dünya ile beraber ülkemizde de 6 Mayıs 2016’da gösterime girecek.

Yorum Yaz